مرکز فروش اجاق گاز
خانه / ولگا گاز / ولگا گاز زیبا و بادوام

ولگا گاز زیبا و بادوام

ولگا گاز یکی از برند های باکیفیت اجاق گاز در کشور است. این شرکت تولید کننده انواع اجاق گاز های زیبا و بادوام و دیگر محصولات خانگی است. برای آشنایی بیشتر با این محصولات و همچنین برای خرید عمده و جزئی و دریافت قیمت اجاق گاز ها در ادامه با ما همراه باشید.

ولگا

چرا ولگا گاز؟

شرکت ولگا یکی از برند های مطرح اجاق گاز در سطح کشور است. این شرکت با تولید انواع اجاق گاز و یخچال و هود آشپزخانه با کیفیت بالا جای پای خوبی در بازار ایران پیدا کرده است. انواع اجاق گاز های تولیدی این شرکت شامل انواع:

می باشد. همچنین این شرکت به تازگی شروع به تولید یخچال و هود آشپزخانه نیز کرده است. امروزه به دلیل وجود انواع توستر٬ مایکروفر و سولاردم استفاده از اجاق گاز های فر کمتر شده است. به دنبال آن فروش اجاق گاز های صفحه ای توکار و اجاق گاز های طرح فر افزایش پیدا کرده است.

ولگا

کیفیت محصولات ولگا

محصولات ولگا بسیار زیبا٬ باکیفیت و با دوام اند. این محصولات یک سال ضمانت و پنج سال خدمات پس از فروش دارند. قطعات و متریال به کار رفته در محصولات از بهترین قطعات تولید داخل است. همچنین کیفیت ساخت و مونتاژ این محصولات نیز بسیار خوب است. این محصولات با توجه به کیفیتشان قیمت مناسبی نیز در بازار دارند. محصولات شرکت داری نشان استاندارد ملی و همچنین گواهی ایزو۹۰۰۱ است.

ولگا

خرید محصولات ولگا

برای خرید انواع اجاق گاز های ولگا و یا دریافت قیمت روز عمده و جزئی این محصولات با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. ارسال بار به سراسر کشور انجام می شود. برای راهنمایی بیشتر در مورد خرید انواع اجاق گاز های ایرانی وخارجی می توانید مطالب:

را مطالعه بفرمایید.

ولگا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.cookstove.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com