مرکز فروش اجاق گاز
خانه / محصولات ایمن شعله / ایمن شعله جویبار تولید کننده اجاق های پروفیلی

ایمن شعله جویبار تولید کننده اجاق های پروفیلی

ایمن شعله جویبار یک شرکت تولید کننده انواع اجاق گاز های پروفیلی است. این اجاق گاز ها در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می گردند. برای خرید و یا دریافت قیمت انواع اجاق گاز های پلوپز پروفیلی ایمن شعله و دیگر محصولات تولیدی این شرکت در ادامه با ما همراه باشید.

ایمن شعله

ایمن شعله جویبار چه شرکتی است؟

شرکت ایمن شعله جویبار در سال 1385 به منظور تامین بخشی از نیازهای صنعت لوازم خانگی و صنعتی کشور در شهرستان جویبار تاسیس گردید. ایمن شعله با کسب محبوبیت نزد مشتریان رسماً در سال 1393 به عنوان نخستین شرکت در این صنعت موفق به دریافت نشان ایزو 9001 با نام تجاری ایمن شعله جویبار گردید.تولید اجاق گازهای صنعتی و خانگی و با استفاده از جدیدترین ماشین آلات و دانش فنی و عرضه آنها در سراسر ایران و کشورهای همسایه از فعالیت های این شرکت است.

ایمن شعله

محصولات تولیدی ایمن شعله

ایمن شعله جویبار تولید کننده انواع اجاق گاز های پلوپز خانگی وصنعتی پروفیلی است. انواع اجاق گاز های پلوپز از قبیل:

از تولیدات این شرکت است.

کیفیت محصولات ایمن شعلهایمن شعله

محصولات شرکت ایمن شعله جویبار بسیار با کیفیت و با دوام است. به جرات می توان گفت قوی ترین و با کیفیت ترین اجاق گاز های پروفیلی کشور تولید شرکت ایمن شعله جویبار است. تمامی محصولات این شرکت دارای نشان استاندارد و گواهی ازو ۹۰۰۱ است و از این نظر در بین تمامی شرکت های تولید کننده اجاق گاز های پروفیلی منحصر به فرد است. قوطی های فلزی به کار رفته در محصولات ایمن شعله جویبار بسیار ضخیم و مقاوم است. رنگ آمیزی محصولات هم به روش کره ای و الکتروستاتیک صورت می گیرد.

ایمن شعله

خرید محصولات ایمن شعله

برای خرید محصولات ایمن شعله و یا دریافت قیمت می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع اجاق گاز های ایرانی و خارجی و راهنمای خرید اجاق گاز می توانید مطالب:

را مطالعه فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.cookstove.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com